Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

www.herdekora.com sitesine üye olmak son derece kolaydır. Siteye ilk girişinizde sizden sadece adınız, soyadınız, E-posta adresiniz ve sizin belirlediğiniz şifreniz istenecektir. Üyelik sözleşmemizi lütfen okuyunuz. Daha sonraki alışveriş ve satın alma aşamasında ise size fatura, teslimat ve ödeme bilgileriniz sorulacaktır. Vereceğiniz kişisel bilgileriniz EuroFlora dışında hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmayacaktır. Üye olun, neden mi?

  • Oturduğunuz yerden rahat rahat alışveriş yapın, her zaman hatırlanın, tekrar tekrar bilgilerinizi girmek zorunda kalmayın, yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olun, bizi ve ürünlerimizi arkadaşlarınıza önerin ve sürprizlerimizden yararlanın.

www.herdekora.com sitesine üye olduktan sonra, alışverişlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve takip edebilirsiniz. Ana ekranda bulunan “Hesabım” adımından daha önce yapmış olduğunuz alışverişlerinizin detaylarını görüntüleyebilir ve adres, üyelik bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizin güncellemelerini de yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde kullandığınız teslimat ve fatura adresleriniz saklanacaktır. Böylece sonraki alışverişlerinizde aynı adresleri kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi oluştururken talep etmeniz durumunda, www.herdekora.com size yenilikleri haber verecektir. Mağazamızdan daha önce alışveriş yapan müşterilerimizin üye olurken “Üyelik” ekranında “ daha önce alışveriş yaptım” kutusunu işaretlemeyi unutmamaları gerekmektedir. 

Üye olmak için tıklayınız.

(*) Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin güvenliği için 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.

E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard