Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

1. Üye olunuz veya üye girişi yapınız.

2. Satın almak istediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” kısmına tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyiniz.

3. Sepetinizi tamamladığınızda "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" alanına tıklayarak "SEPETİM" bölümüne geliniz.

4. SEPETİM bölümünde teslimat ve fatura adreslerinizi seçebilirsiniz. Eğer daha önce oluşturmadıysanız  Adres Bilgilerinizi burada girebilirsiniz. Birden fazla fatura ve teslimat adresi tanımlayarak alışveriş sırasında size uygun olanı seçebilirsiniz. Daha sonra size uygun olan teslimat şeklini ("Anlaşmalı" Kargo, Diğer kargo veya Mağazadan teslim alacağım gibi) belirtiniz. 
Eğer teslimat adresi olarak "Bireysel adres" tercih ettiyseniz "Teslim Alacak Kişi" alanına üye ismi otomatik olarak gelecektir. Teslimat adresi "Kurumsal adres" olarak seçilmesi durumunda ise "Teslim alacak kişi" yazılması zorunludur. Daha önceden adınıza tanımlanan "Hediye çeki" var ise bu alanda girmelisiniz. Hediye çeki kodunu doğru yazdığınızdan emin olunuz.

5. SEPETİM alanında "ÖDEMEYE GİT" kutusunu tıklayarak "ÖDEME" ekranına geleceksiniz. Bu ekran işlemlerinizi tamamlayacağınız son ekrandır.
ÖDEME ekranında tercih ettiğiniz ödeme tipini ( Kredi Kartı (Taksitli/Tek çekim), Havale/EFT) belirtiniz. Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin güvenliği için 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. 3D Secure sistemi ile alışveriş esnasında bankanızca belirlenen ve size bildirilen şifre sayesinde kredi kartınız, bilginiz ve onayınız olmadan kullanıma karşı en yüksek düzeyde korunmuş olacak. Bu ekranda  Link'i verilmiş olan Ön bilgilendirme ile Mesafeli satış sözleşmesini de okuyunuz.
Bu ekrandaki son işlem " ÖDEME YAP / SİPARİŞİ TAMAMLA" kutusunu tıklamak olacaktır.

6. SİPARİŞ ÖZETİ ekranında tüm sipariş, adres ve ödeme bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Ön Bilgilendirme formu ve sözleşme ( sistemde kayıtlı E-posta adresinize gönderilecektir.)

7. Alışverişiniz tamamlanmıştır. Ürünlerinizi iyi günlerde kullanınız. Diğer bilgiler için,  "Sık Sorulan Sorular" bölümüne bakınız.

E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard