Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Aşağıda belirtilen Kredi kartları ile www.herdekora.com' da belirtilen vadelerde alışveriş (1 TL den daha az olamaz) yapabilirsiniz. Kredi kartlarına uygulanan taksit sayıları ve banka kampanyaları, kredi kartı tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Taksit uygulanabilen kredi kartları:
 
İş Bankası Maximum, Maximiles, Parakod, Maximobil, Maxinet, Vadematik.
Garanti Bankası Bonus Card, Miles & Smiles, Flexi ve tüm şirket kartları ile  Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, EuroBank Tekfen Bonus kart.

Banka kredi kartı kullanım koşulları, fiyat ve ürün bilgilerinde farklılık veya yazım hataları olması halinde Euro Dekor A.Ş. kayıtları geçerli olacaktır. Herdekora, E-posta yoluyla kimlik bilgilerinizi veya şifrenizi sormamaktadır.  Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Ödemelerinizde 3D güvenlik standardı uygulanmaktadır. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alışverişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D secure yöntemi ile yapılan alışverişlerde kredi kartınızın 3D Secure sistemini desteklemesi gerekmektedir. Bu durumda kart sahibi, işlem esnasında kendi özel şifresi ile giriş yapar. Eğer kredi kartınızın bu özelliği yoksa lütfen bankanıza başvurunuz. Kredi kartı 3D secure özelliği taşımayanlar www.herdekora.com sitesinden alışverişlerini yalnızca havale/EFT yöntemi ile yapabileceklerdir.Kredi kartınızın bağlı olduğu bankanız, kampanyalar düzenleyerek seçtiğiniz ödeme ve taksit şekline göre daha farklı bir taksit adedi uygulayabilir veya taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır. Yukarıda belirtilen bankalara ait kredi kartları dışındaki 3D destekli Kredi kartları ile sadece Tek Çekim ödeme imkânından yararlanılabilir.
 
Garanti Kredi Kartları Bonus özellikli Kredi Kartları İş Bankası Kredi Kartları
Garanti Bonus özellikli kartlar İş Bankası
Miles&Smiles 2,3 Bonus(*) 2 Maximum 2,3 


(*) Flexi, Easy Kart ve Bonus Genç kartları hariçtir.
Bankanız farklı kampanyalar düzenleyerek, yukarıda belirtilen taksit seçeneklerinden daha farklı taksit adedi ve/veya öteleme uygulayabilmektedir.
E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard