Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
ÖDEME
1. Havale/EFT ile ödeme
Ürünlerinizin ödemesini “Havale/EFT ile ” yapabilirsiniz. Bu durumda aşağıda belirtilen banka hesaplarından size uygun olan herhangi birisine belirlenen tutarı gönderebilirsiniz. Havale/EFT işlemini sonrasında, destek@herdekora.com adresine, işlem dekontunuzu da iliştirerek bilgi notu göndermeniz, işlemlerinizi hızlandıracaktır. 
Dekontunuzu oluştururken:  Açıklama kısmına Ad, Soyad ile Sipariş numarası,   ( Örnek : Ali Ak, 12345 ), Hesap Sahibi kısmına da Euro Dekor A.Ş. yazılması gerekmektedir. Sipariş ve kargolama süreci, ödemenizin onaylanmasını takiben başlayacaktır. Havale/EFT ile ödeme yapılacağı belirtilen sipariş sepetiniz 3 gün boyunca sizin için saklanacaktır. 3 günün sonunda ödeme alınmaması durumunda sepetiniz boş duruma geçecektir. Bu durumda ürünlerinizi yeniden seçmeniz gerekecektir.
 
Hesap Numaralarımız;
 
Hesap Sahibi Euro Dekor A.Ş.   [  EFT dekontunuzda kesinlikle belirtilmesi gerekmektedir  ]
Banka Adı Şube Adı

Şube Kodu

Hesap No.

IBAN

Garanti Kağıthane 721 6298616 TR22 0006 2000 7210 0006 2986 16
İş Bankası Kağıthane 1144 560926 TR19 0006 4000 0011 1440 5609 26

 
2. Kredi Kartı ile ödeme
Kredi kartınız ile tek çekim veya taksitli alışveriş ( 1TL' den daha az olamaz ) yapabilirsiniz. Kredi kartına taksitlendirme 150TL ve üzerindeki alışverişleriniz için yapılabilmektedir. Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Ödemelerinizde 3D güvenlik standardı uygulanmaktadır. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alış verişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Kredi kartınız bilgileriniz 128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Sitemizde Kredi kartı güvenliği ile daha fazla bilgi için Gizlilik ve Güvenlik bölümünden bilgi alabilirsiniz. Kredi kartınızın bağlı olduğu bankanız, kampanyalar düzenleyerek seçtiğiniz ödeme ve taksit şekline göre daha farklı bir taksit adedi uygulayabilir veya taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.
 
3. Kapıda ödeme
Kapıda ödeme ile alışveriş olanağı ödeme seçenekleri arasında yer almayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
 
TESLİMAT 
Siparişleriniz, (Havale/eft ile yapılan siparişlerde; Ödemeleriniz) tarafımıza ulaştığı andan itibaren paketiniz en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının teslimatı İstanbul içi için yaklaşık 1-2 gün (Adalar kapsam dışıdır),  İstanbul dışı için, seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre 3-4 iş günü içinde yapılmaktadır.  
Çalışma günleri Saat 15:00 den sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.

A. Mağazadan teslim alacağım.
Satın aldığınız ürünleri Herdekora'dan kendi imkanlarınızla elden alabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla almak istediğinizde, teslimat aşamasında ‘’ Mağazadan alacağım ‘’ kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir. Ödemesini yaptığınız ve mağazamızdan alacağınızı belirttiğiniz ürünleri; Sadece İstanbul mağazamızdan, Hafta içi saat 10:00 – 16:00 saatleri arasında ve siparişinizi takiben en geç 7 gün içinde alınması gerekmektedir.

B. Kargo ile gönderilmesini istiyorum.
Kargo adımına ilişkin detay bilgileri “Kargo işlemleri” adımından daha detaylı öğrenebilirsiniz. Aksi bir talebiniz olmadığı sürece, satın aldığınız ürünleri size Anlaşmalı Kargo şirketi ile ulaştırıyoruz. Ödemenizin bize ulaşmasını takiben ürünleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Kargoya verilen ürünler bulunduğunuz yerin uzaklığına göre 2-5 gün içinde adresinize ulaşacaktır.
Siparişlerinizin kargoya verilmesini takiben cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kargonuzu ayrıca Anasayfa'da bulunan [ HesabımKargom Nerede ] adımından girerek  takip edebilirsiniz.
E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard