Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Aksine bir talebiniz olmadıkça, kargonuz size “Anlaşmalı Kargo” tarafından aşağıda belirlenen koşullarda teslim edilecektir. Siparişleriniz, (Havale ile yapılan siparişlerde; Ödemeleriniz) tarafımıza ulaştığı andan itibaren en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının teslimatı İstanbul içi için yaklaşık 1-2 gün (Adalar kapsam dışıdır), İstanbul dışı için, seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre 3-4 iş günü içinde yapılmaktadır. Çalışma günleri Saat 15:00 den sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.

Siparişiniz Anlaşmalı kargo firmasına teslim edildiğinde cep telefonunuza gönderilecek kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Kısa mesaj ile bilgilendirme servisi sadece Anlaşmalı kargo kullanıldığında geçerlidir.  Cep telefonunuza gönderilecek bu kısa mesaj içeriğinde, kargonuza ait gönderi numarası ve kargonuzu size teslim edecek şube bilgileri yer alacaktır. Kargo size ulaştığında, paketi, görevlinin yanında kontrol ediniz. Sorun tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturunuz ve ürünü teslim almayınız, aksi durumda tüm sorumluluk alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün/ürünlerin faturası, gönderilen kargonun üstüne yapıştırılmış olarak gönderilmektedir. Üstünde faturası olmayan kargoları teslim almayınız ve zabıt tutturunuz.

Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kargo firması teslimat ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, teslimat ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmesi halinde, gönderiniz kargo firmasından alınabilir. 3 gün geçtikten sonra kargonuz herdekora.com' a geri getirilmektedir. Telefon ihbarlı kargo teslimatı seçeneğimiz bulunmamaktadır.
www.herdekora.com' a iade gelen aynı ürünler için tekrar gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Kargo bedelinin ALICI’ ya ait olacağı bu durumda destek@herdekora.com ’ a sipariş numaranızı belirterek başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kargonuzun teslimat süresi, seçilen kargo firması ve adresin uzaklığına göre ( yaklaşık olarak ) 2 ila 5 iş günü arasındadır. Anlaşmalı kargo firmasını tercih etmemeniz durumunda (PTT kargo ile gönderimimiz yoktur) kargo bedelinin tamamı tarafınıza ait olacaktır. Ürününüzü teslim alırken sağlam ve çalışır durumda olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız. Teslimat ile ilgili yaşadığınız sorunlarda destek@herdekora.com' a mesaj atabilirsiniz.

KARGO ÜCRETLENDİRMESİ
120 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, Anlaşmalı kargo’ yu kullanmanız durumunda Ücretsiz Kargoya hak kazanırsınız.

Kargo şirketi olarak Anlaşmalı kargoyu seçtiğinizde VE alışveriş tutarınızın 120TL'nin altında olması durumunda:
Faturanıza 9 TL kargo bedeli ilave edilir. Bu durumda kapıda hiçbir ücret ödemeden kargonuzu teslim alırsınız.

Kargo şirketi olarak Anlaşmalı kargo Firmasını seçmezseniz:
Tüm kargo bedeli size ait olacağından, kargonuzu teslim almak için kargo ücretini kapıda ödemeniz gerekecektir.

İade işlemleri sadece Anlaşmalı Kargo ile yapılmaktadır
Aksine bir talebiniz olmadıkça sipariş ettiğiniz ürünler herdekora' nın anlaşmalı olduğu kargo firması tarafından teslim edilecektir. Anlaşmalı kargo firmasını tercih etmemeniz durumunda alışveriş tutarına bakılmaksızın kargo bedelinin tamamı tarafınıza ait olacaktır.

Not: Anlaşmalı kargo haricinde farklı bir kargo ile anlaşmanız olması durumunda gönderim kodunu sipariş adımlarındaki sipariş notu kısmına yazmanız gerekmektedir.

E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard