Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
GÜNÜN

ÜRÜNÜ

Aksine bir talebiniz olmadıkça, kargonuz size “Anlaşmalı Kargo” tarafından aşağıda belirlenen koşullarda teslim edilecektir. Siparişleriniz, (Havale ile yapılan siparişlerde; Ödemeleriniz) tarafımıza ulaştığı andan itibaren en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının teslimatı İstanbul içi için yaklaşık 1-2 gün (Adalar kapsam dışıdır), İstanbul dışı için, seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre 3-4 iş günü içinde yapılmaktadır. Çalışma günleri Saat 15:00 den sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.

Siparişiniz Anlaşmalı kargo firmasına teslim edildiğinde cep telefonunuza gönderilecek kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Kısa mesaj ile bilgilendirme servisi sadece Anlaşmalı kargo kullanıldığında geçerlidir.  Cep telefonunuza gönderilecek bu kısa mesaj içeriğinde, kargonuza ait gönderi numarası ve kargonuzu size teslim edecek şube bilgileri yer alacaktır. Kargo size ulaştığında, paketi, görevlinin yanında kontrol ediniz. Sorun tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturunuz ve ürünü teslim almayınız, aksi durumda tüm sorumluluk alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün/ürünlerin faturası, gönderilen kargonun üstüne yapıştırılmış olarak gönderilmektedir. Üstünde faturası olmayan kargoları teslim almayınız ve zabıt tutturunuz.

Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kargo firması teslimat ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, teslimat ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmesi halinde, gönderiniz kargo firmasından alınabilir. 3 gün geçtikten sonra kargonuz herdekora.com' a geri getirilmektedir. Telefon ihbarlı kargo teslimatı seçeneğimiz bulunmamaktadır.
www.herdekora.com' a iade gelen aynı ürünler için tekrar gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Kargo bedelinin ALICI’ ya ait olacağı bu durumda destek@herdekora.com ’ a sipariş numaranızı belirterek başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kargonuzun teslimat süresi, seçilen kargo firması ve adresin uzaklığına göre ( yaklaşık olarak ) 2 ila 5 iş günü arasındadır. www.herdekora.com yalnızca Anlaşmalı kargo firması kullanıldığında ve belirlenmiş koşullar sağlandığında kargo fırsatı veya kargo destek olanağı sağlamaktadır. Anlaşmalı kargo firmasını tercih etmemeniz durumunda (PTT kargo ile gönderimimiz yoktur) kargo bedelinin tamamı tarafınıza ait olacaktır. Ürününüzü teslim alırken sağlam ve çalışır durumda olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız. Teslimat ile ilgili yaşadığınız sorunlarda destek@herdekora.com' a mesaj atabilirsiniz.

KARGO ÜCRETLENDİRMESİ
120 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, Anlaşmalı kargo’ yu kullanmanız durumunda kargo fırsatlarından (Ücretsiz Kargo veya Kargo Destek) yararlanacaksınız. Alışverişlerinizin toplam tutarı 120 TL ye ulaştığında, ücretlendirme otomatik olarak hesaplanacaktır. 

K A R G O    H E S A P L A M A   T A B L O S U

 

Alışveriş tutarı > 120TL

Alışveriş tutarı < 120TL

 

Koli Boyutu > 10 desi(*)

Koli Boyutu < 10 desi(*)

9 TL
[Faturanıza 9TL kargo bedeli eklenir]
Kargonuzu teslim alırken ücret ödemezsiniz

Anlaşmalı Kargo

- 9 TL
"Kargo Destek Fırsatı"
[Faturanıza indirim olarak yansıtılır.]
Kargonuzu teslim alırken ücretini siz ödersiniz

0 TL
"Ücretsiz Kargo Fırsatı"

Diğer Kargo

A  l  ı  c  ı     Ö d e r

(*) Desi, özellikle taşımacılıkta kullanılan, hacimsel ağırlık anlamına gelen bir terimdir. Herhangi bir paket, koli ya da cismin 3 boyutunun (en, boy, yükseklik) cm. cinsinden birbiriyle çarpılması ve 3000`e bölünmesiyle ortaya çıkan katsayıdır. (Örnek: 30cm. x 30cm. x 30cm. ebatlarındaki bir kutu 9 desidir(*).  Hesaplama, kargolanacak ürünlerin hacim, ağırlık ve boyutlara göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumda hesaplamalarda değişiklik olabilmektedir.

Kargo Destek fırsatı:
Kurumsal müşterilerimizin Kargo Destek Fırsatından yararlanabilmeleri için; 120 TL üzerindeki alışverişlerinde, Kargo Firması olarak Anlaşmalı Kargo firmasını seçmesi gerekmektedir. 
Bu durumda kargo bedeli 7,63 TL + KDV (=9TL) faturaya indirim olarak yansıtılır ve Kargo bedeli, teslimat anında alıcı tarafından ödenir. Anlaşmalı kargo firmasının tercih edilmemesi durumunda alışveriş tutarına bakılmaksızın kargo bedelinin tamamı alıcıya ait olacaktır.

İade işlemleri sadece Anlaşmalı Kargo firması ile yapılmaktadır. Aksine bir talebiniz olmadıkça sipariş ettiğiniz ürünler herdekora' nın anlaşmalı olduğu kargo firması tarafından teslim edilecektir. Anlaşmalı kargo firmasını tercih etmemeniz durumunda alışveriş tutarına bakılmaksızın kargo bedelinin tamamı tarafınıza ait olacaktır.

Kargo ödemesi
Kargo şirketi olarak Anlaşmalı kargo firmasını seçtiğinizde VE alışveriş tutarınızın 120TL üzerinde olması durumunda:
Kargonuzun boyutu 10 desiden(*) küçükse ücretsiz kargoya hak kazanırsınız ve kapıda hiçbir ücret ödemeden kolinizi teslim alırsınız. 
Kargonuzun boyutu 10 desiden(*) büyükse bu durumda kargo desteğine hak kazanırsınız. Kargo desteği olarak faturanıza 9 TL indirim yapılır ve kargo bedelini siz kapıda ödersiniz.

Kargo şirketi olarak Anlaşmalı kargoyu seçtiğinizde VE alışveriş tutarınızın 120TL'nin altında olması durumunda:
Faturanıza 9 TL kargo bedeli ilave edilerek ödeme yapacağınız için, kapıda hiçbir ücret ödemeden kargonuzu teslim alırsınız.

Kargo şirketi olarak Anlaşmalı kargo Firmasını seçmezseniz:
Tüm kargo bedeli size ait olacağından, kargonuzu teslim almak için kargo ücretini kapıda ödemeniz gerekecektir.

E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Yurtiçi Kargo,Visa,MasterCard,Comodo Secure

© 2017 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir Euro Flora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard