Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
120 TL Üzeri Kargo Bedava
120 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
www.herdekora.com,  EuroFlora (Euro Dekor Çiçekçilik Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.)’ nın  On-Line hizmet sunan alışveriş sitesidir. EuroFlora, yapay çiçek, iç ve dış mekân dekorasyon, hediyelik eşya vb. ürün çeşitleri satan, İstanbul Merkez olmak üzere, Ankara’ daki mağazası ile müşterilerine ve şimdi de internet sitesi üzerinden www.herdekora.com üyelerine hizmet sunan sanal bir alışveriş ortamıdır. EuroFlora, 1989 yılından beri, dekorasyonda dört mevsimin güzelliklerini, aynı çatı altında sizler için bir araya getirmektedir. Mekânlar için düşünülen tüm dekoratif yenilikler ve sizin için özel olduğunu düşündüğünüz kişilere hediyeler satın alabilmeniz için artık internetin diğer ucundayız. Yıllardır olduğu gibi bugün de Dünya’ nın dört bir tarafından ithal ettiğimiz ürünleri, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Siparişlerinizin tamamını, kendi stoğumuzdan ve ilk elden, hızlı, güvenli (*) ve uygun fiyatlı olarak size ulaştırıyoruz.
14,000 çeşit ürünümüzün (**) bulunduğu toplam 12,000 metrekarelik mağazalarımızı, internet aracılığı ile artık evinize kadar getirmeyi planlıyoruz.  Güvenli ve rahat alışverişin tadını çıkarın diye.
Euro Flora olarak hedefimiz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman en iyi hizmeti vermek olacaktır.

Keyifli alışverişler.

EuroFlora,
Euro Dekor Çiçekçilik Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.
www.euroflora.com.tr www.herdekora.com
Mersis: 
 0381042345700018

 (*)  Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin güvenliği için 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.
(**) www.herdekora.com' da hedef, mağazalarımızda sunulan tüm ürünlerin sitede yer almasıdır. 
E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Visa, MasterCard, Comodo Secure

© 2012-2019 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir EuroFlora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard