Herdekora destek  E-posta :  destek@herdekora.com
HerDekora
Herdekora sepetim Sepetim : 0 ürün 0,00 TL 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
GÜNÜN

ÜRÜNÜ
Gizlilik
www.herdekora.com ziyaretçilerinin bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz.
Kredi kart bilgileriniz www.herdekora.com  sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bankaya iletilir. Kredi kart bilgileriniz, sistemimizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görüntülenmesi mümkün değildir.  Bilgiler sitede kayıtlı tutulmadığından her alışverişinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden sisteme girmeniz gerekmektedir. Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.herdekora.com ’ a üye olurken verdiğiniz bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır. www.herdekora.com  alışveriş sitesinde kullanılan yazı ve resimlerin kullanım hakkı Euro Dekor A.Ş.’ ye aittir. Bu site üzerinden başka site veya ortamlara link verilebilmektedir. Herdekora’ da verilen bilgi güvenceleri diğer siteleri kapsamaz. www.herdekora.com  bilgi vermeksizin kendi internet sitesi içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik
www.herdekora.com da Kredi Kartları Güvenliği ve SSL Güvenlik Protokolü
www.herdekora.com, internet alışveriş sitesini ziyaret edip alışveriş yaparken bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. www.herdekora.com ,  EuroFlora ( Euro Dekor Çiçekçilik Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.)’nın  On-Line hizmet sunan alışveriş sitesidir. EuroFlora için en öncelikli konu, gizlilik ve güvenliktir. Elektronik alışveriş yapan siz özel müşterilerimizin ödemelerinde ve kişisel kayıtlarında da güvenlik öncelikli olarak ele alınmaktadır. www.herdekora.com, üyelik ve/veya alışveriş aşamasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Bu bilgiler size daha iyi hizmet vermek için kullanılacaktır ve kesinlikle üyelerimizin bilgisi ve onayı olmadan üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. www.herdekora.com , site ziyaretçilerinden istediği kişisel bilgiler dışında, web sitesi içindeki dolaşım ve hareket tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. www.herdekora.com, üyelerine, EuroFlora ürünleri, yenilikler ve kampanyalar ile ilgili değişik zamanlarda E-posta gönderebilir. Dilediğiniz zaman bu elektronik postaları almama veya tekrar alma hakkınız bulunmaktadır.

SSL Güvenlik Protokolü
Internet alışverişlerinizde kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimiz için SSL (Secure Socket Layer) güvenli soket katmanı güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafik,  şifrelenerek gizlilik sağlanmaktadır. SSL teknolojisi ile Kredi kartı kullanarak internet üzerinden alışveriş yaptığınızda, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.herdekora.com çalışanı ya da üçüncü şahıslar tarafından görülememektedir.Müşteri bilgilerinin doğruluğu
Sipariş-satın alma ve kargolama sürecinde tüm adımlar ilgili birimler tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Özellikle sipariş veren müşterilerimizin satın aldığı ürünlerin teslim edilebilmesi için ödeme, iletişim ve teslimat bilgilerinin hatasız verilmesi gerekmektedir. Emin olunamadığı durumda bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi ile irtibata geçilmektedir.

3D secure, Kredi Kartı ve Bilgi Güvenliği
Müşterilerimizin sisteme girdikleri bilgiler üstün elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle ve yasaların izin verdiği çerçevede kullanılmaktadır.  www.herdekora.com, web sitemizden alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Bu nedenle her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alışverişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D uygulamalarda, Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya “ Verified by Visa “, MasterCard için ise SecureCode adı verilir. 3D secure yöntemi ile yapılan alışverişlerde kredi kartınızın 3D Secure sistemini desteklemesi gerekmektedir. Bu durumda kart sahibi, işlem esnasında kendi özel şifresi ile giriş yapar. Kredi kartı 3D secure özelliği taşımayanlar www.herdekora.com  sitesinden alışverişlerini havale/eft yöntemi ile yapabileceklerdir.
E-Bülten
Duyurularımızdan ve E-bültenlerimizden
E-posta aracılığıyla haberdar olun!
Facebook
Yurtiçi Kargo,Visa,MasterCard,Comodo Secure

© 2017 Herdekora.com - Tüm hakkı saklıdır. Herdekora.com bir Euro Flora  kuruluşudur. 

Eskimo araçları kullanılarak geliştirilmiştir.

MasterCard
MasterCard